Usługi

Zgrzewanie folii

Zajmujemy się wyklejaniem profesjonalnymi foliami basenowymi niecek basenów, zgrzewaniem płacht folii do oczek i stawów wodnych, zgrzewaniem specjalistycznych folii dachowych wierzchniego krycia, oraz folii do izolacji piwnic i fundamentów.

Wykonujemy również przykrycia zimowe ze specjalistycznych materiałów plandekowych (wytrzymałość od -40 do +70*C) na dowolny kształt i rozmiar. Posiadamy certyfikat producenta na zgrzewanie i montaż folii.

Stawy i oczka wodne

Zajmujemy się dostarczaniem i zgrzewaniem specjalistycznych folii na oczka i stawy odpornych na działanie promieni UV oraz przerastanie korzeni (Certyfikat).Dostarczamy i montujemy kompletne systemy filtracyjne dobrane odpowiednio do wielkości oczka lub stawu oraz zarybienia. W naszej ofercie znajdują się pompy filtracyjne, lampy UV, filtry przepływowe i ciśnieniowe, oraz napowietrzacze, fontanny i oświetlenie.

Izolacje dachów i piwnic

Wykonujemy izolacje przeciwwodne dachów płaskich oraz odwróconych za pomocą specjalnych folii dachowych wierzchniego krycia odpornych na działanie promieni UV i warunki atmosferyczne zgrzewanych gorącym powietrzem. Wykonujemy również renowacje dachów pokrytych starymi papami, bez konieczności zrywania starych powłok, mimo że są zawilgocone. Nasze folie są paroprzepuszczalne dzięki czemu dach zostanie samoczynnie osuszony w krótkim czasie.

Oferujemy budowę basenów różnymi systemami i kompleksowy serwis basenowy. Zajmujemy się wyklejaniem profesjonalnymi foliami basenowymi niecek basenów, zgrzewaniem płacht folii do oczek i stawów wodnych, zgrzewaniem specjalistycznych folii dachowych wierzchniego krycia, oraz folii do izolacji piwnic i fundamentów.